WATERPOLO MASCULÍ


EQUIPS WATERPOLO MASCULÍ

Segueix l'evolució dels nostres esportistes de waterpolo masculí

WATERPOLO ABSOLUT MASCULÍ

WATERPOLO ABSOLUT MASCULÍ
Primer entrenador:
  • Jahzeel Martínez Espejo  
Segon entrenador:
  • Álex Corres Saldaña 

Jugadors
RAMON LLUIS SANTIS CRUZ
IVÁN GALLEGO VELA
MARC MINGUELL ALFÉREZ
JORDI PÉREZ POLONIO
MARC ROCA BARCELÓ
JAVIER GORRÍA PUGA
DONAT GALEEV GALEEV
BENJAMIN DUTCH STEVENSON
GUILLEM GARCÍA URZAINQUI
AXEL CORRES HERNÁNDEZ
DEJAN VUJOVIC
EDGAR NOGUERAS SERRANO
GUILLEM FRIGOLA NAVARRO


SUBCAMPIONS DE LA COPA DEL REI 2018-2019

WATERPOLO JUVENIL MASCULÍ

WATERPOLO JUVENIL MASCULÍ
Entrenador
Alex Corres
Jugadors
EDGAR TERRAZA RAMÍREZ
MARC RODRÍGUEZ SUÑÉ
DOMÈNEC MARSIÑACH ORTEGA
JORGE ORTEGA GARCÍA
ORIOL QUESADA MARTÍN
DAVID FUERTES MARÍ
JAN GRAU DE LOS SANTOS
DANIEL GOMILA GIBERT
EDGAR ESTÉVEZ RODRÍGUEZ


WATERPOLO CADET MASCULÍ

WATERPOLO CADET MASCULÍ
Entrenador
Agustín Martínez
Jugadors
 
MARC TORRES MÁRQUEZ
MATEO SERRANO HANDORF
JAN PÉREZ RODRÍGUEZ
DANIEL MARTÍN HARO
DANIEL GRIMA CASAL
ERIC GARCÍA ÁLVAREZ
PAU LARA SALIDO
MARCEL TUBELLA SALINAS
ALFONSO PÉREZ GÓMEZ
EDUARD GARCÍA LÓPEZ
PAU ARBUÉS CARRICOBA
OMAR MAGHNINE ANANE
POL CUEVAS MAROTO


WATERPOLO INFANTIL MASCULÍ

WATERPOLO INFANTIL MASCULÍ
Entrenador
Ramón Díaz Lizarán
Víctor Massó
Jugadors
MARIO TERRAZA RAMÍREZ
FERRAN CAMPDEPADRÓS ROIG
MIQUEL CARCELLER MARTÍNEZ
BIEL OLMEDO FARRÉ
SAMUEL SÁNCHEZ MORENO
DAVID ORTEGA GARCÍA
JULIÀ FARRÉ SUCARRATS
ADRIÀ VILA PLANA
DÍDAC INSA ALMAGRO
TOMÀS ALCAIDE MARTÍNEZ
ARNAU PERI WORNER
ADRIÀ AMAT GIRONA
CARLOS MARTÍNEZ MEJÍAS
NIL ESCAÑO GARCÍA
ARNAU MARTÍNEZ MARTÍNEZ
FERRAN ROMERO PUJOL
NICO PERAL ÁLVAREZ
NICO BIESCAS DUARTE
ENRIQUE NICOLAE JARA CESEREAN
DANIEL PACHA PÉREZ


WATERPOLO ALEVÍ MASCULÍ

WATERPOLO ALEVÍ MASCULÍ
Entrenador
Mati de Miguel
Miguel Hernando
Jugadors
ÀLEX RABELLA OVEJERO
SOUFIAN MAGHNINE ANANE
JOFRE ANGUERA AIXALÀ
BERNAT MARTÍNEZ VÁZQUEZ
ALEIX GUERRERO GARCÍA
MATIAS MIRANDA FERREIRA
LUCA JOVANOVSKI GALLEGO
JORDI MARTÍNEZ PAVÓN
ARNAU GALLEGO FERNÁNDEZ
NOÉ GARCÍA SIMÓN
MARTÍ SANCHO GUILLÉN
SAMUEL LLAMAS LÓPEZ
HUGO MEJÍAS GARCÍA
PABLO LÓPEZ ESCOLANO
JOAN LÓPEZ GONZÁLEZ
ÀLEX LÓPEZ GONZÁLEZ
MARTÍ OLMEDO FARRÉ
PAU VALLÈS ABELLÓ
NAREK BADAMYAN SUVARYAN
MÀRIUS POCH TERRÉ
FRANCESC TENA BARÓ
MARC McCAVANAGH PÉREZ
ÀLEX VILÀ ANCCO
JOAN CLIMENT BELVER