Club Esportiu Mediterrani

Natació Artística – Grup d’iniciació per a Adults

Natació Artística per Adults: Descobreix una Passió Aquàtica 💃🌊

Sempre has volgut provar la natació artística? Si alguna vegada t’has preguntat què se sent a l’aigua ballant, ara és el moment de descobrir-ho.

El Club Esportiu Mediterrani t’ofereix l’oportunitat perfecta per explorar aquesta apassionant disciplina aquàtica. El nostre Grup d’Iniciació d’Adults és una oportunitat única per connectar amb l’aigua de manera creativa i saludable.

🗓️ Quan?

  • Cada dimecres de 20:30 a 22:00 hores.

Ja siguis un principiant absolut o tinguis algunes nocions, aquest grup està obert a tothom. Només has de portar la teva curiositat i el teu somriure a l’aigua. No importa si no tens experiència prèvia; el nostre equip d’entrenadores t’ajudarà a desenvolupar les teves habilitats.

Si estàs interessat, simplement omple aquest formulari o contacta amb nosaltres per correu electrònic a natsincro@mediterrani1931.com i vine a provar una sessió. Estem segurs que descobriràs una nova passió i fer amics que comparteixin aquesta passió amb tu. 💦🎶