Club Esportiu Mediterrani

Calendari de les competicions

Setmana fins el 4 de desembre

NOVEMBRE

  • 30  Liga Nacional WP Fem DH 10a J   S.Andreu – CEM    Pere Serrat      21.00 h

DESEMBRE

  • 01  Lliga Catalana WP Màsters         CEM – Molins            R.Mendieta     22.00 h
  • 02  Camp Catalunya Fons Indoor                                         N.Escullera     09.00 h
  • 03  Lliga Cat WP Cadet Masc 1-12     CEM – S.Andreu      R.Mendieta     09.00 h
  • 03  Liga Nacional WP Masc DH 8a J   CEM – S.Andreu     Josep Vallès    12.00 h
  • 03  Liga Nacional WP Fem DH 8a J     Mataró – CEM        Mataró platja  12.45 h
  • 03  Lliga Cat WP Aleví Masc        CEM B – Mataró B        R.Mendieta     16.00 h
  • 03  Comp Cat Equips B Abs Masc   CEM B – Sabadell B   Josep Vallès    16.30 h
  • 03  Lliga Cat WP Aleví Fem             CEM – Mataró            R.Mendieta     17.30 h
  • 03  Lliga Cat WP Infantil Fem – B       CEM – Horta           R.Mendieta     19.00 h
  • 03-04  Camp Catalunya Júnior/Infantil Hivern – Fase I       N.Escullera  9.00/16.30 h
  • 04  Lliga Cat WP Juvenil Fem           CEM – S.Andreu        Josep Vallès    09.00 h
  • 04  Lliga Cat WP Infantil Masc     CEM A – Banyoles        R.Mendieta     11.30 h
  • 04  Lliga Cat WP Juvenil Masc 1-12        Horta – CEM        Horta              12.45 h
  • 04-05-06  XVIII Torneo Poloamigos                                    Saragossa

RESULTATS

Tots els resultats a l’instant a les nostres xarxes socials, twitter, instagram stories…

Setmana fins el 27 de novembre

NOVEMBRE

  • 24  Lliga Catalana WP Màsters         CEM – Hospitalet       R.Mendieta     11 – 13
  • 26  Lliga Cat WP Cadet Masc 1-12       CEM – Sabadell      R.Mendieta     13 – 7
  • 26  Lliga Cat WP Cadet Fem 1-12      Molins – CEM          Molins             4 – 17
  • 26  Lliga Cat WP Aleví Masc         Manresa  B – CEM B    Manresa          3 – 8
  • 26  Liga Nacional WP Masc DH 7a J    CEM – Sabadell     Josep Vallès    4 – 14
  • 26  Liga Nacional WP Fem DH 7a J   CEM – Sabadell        Josep Vallès    8 – 18
  • 27  Lliga Cat WP Juvenil Fem           CEM – Molins             Josep Vallès    20 – 0
  • 27  Lliga Cat WP Juvenil Masc 1-12       CEM – Mataró      Josep Vallès    6 – 12
  • 27  Liga Nacional WP Fem DH 6a J     CEM – Boadilla      Josep Vallès    21 – 5
  • 27  Lliga Cat WP Benjamí B    Sabadell B – CEM Fem       N.Escullera     3 – 4
  • 27  Lliga Cat WP Benjamí B       CNB B – CEM Fem         N.Escullera     0 – 5

 

Setmana fins el 20 de novembre

NOVEMBRE

  • 17  Women Champions League – QR I   CEM – Budapest  Josep Vallès    7 – 9
  • 17  Lliga Catalana WP Màsters         CEM – Catalunya       R.Mendieta     15 – 9
  • 18  Women Champions League – QR I     CEM – Sirens      Josep Vallès    31 – 7
  • 19  Lliga Cat WP Cadet Fem 1-12      CEM – S.Andreu      R.Mendieta     8 – 13
  • 19  Lliga Cat WP Aleví Masc          S.Feliu – CEM A          Sant Feliu       1 – 14
  • 19  Lliga Cat WP Aleví Fem          Catalunya – CEM          Can Todà        1 – 14
  • 19  Comp Cat Equips B Abs Masc    CEM B – AESE B      Josep Vallès    15 – 7
  • 19  Liga Nacional WP Masc DH 6a J       CNB – CEM        N.Escullera     15 – 13
  • 19  Women Champions League – QR I     CEM – Lille        Josep Vallès    21 – 4
  • 20  Lliga Cat WP Juvenil Masc 1-12      CEM – Manresa     Josep Vallès    14 – 4
  • 20  Lliga Cat WP Infantil Fem – B       S.Andreu – CEM     T.Vella            10 – 15
  • 20  Lliga Cat WP Aleví Masc         CEM B – CNB B          R.Mendieta     7 – 5
  • 20  Lliga Cat WP Infantil Masc    Montjuïc B – CEM B      Z.Esportiva     9 – 16
  • 20  Women Champions League – QR I    CEM – Padova     Josep Vallès    12 -10

Setmana fins el 6 de novembre

NOVEMBRE

  • 02  Liga Nacional WP Masc DH 3a J     CEM – Canoe        Josep Vallès    12 – 8
  • 03  Lliga Catalana WP Màsters         CEM – Montjuïc         R.Mendieta     7 – 12
  • 05  Lliga Cat WP Cadet Masc 1-12        Rubí – CEM           Can Rosès       8 – 5
  • 05  Lliga Cat WP Aleví Masc          CEM A – AESE           R.Mendieta     16 – 1
  • 05  Lliga Cat WP Cadet Fem 1-12      Sabadell – CEM        Can Llong       9 – 10
  • 05  Comp Cat Equips B Abs Masc    CEM B – BCN WP    Josep Vallès    12 – 8
  • 05  Liga Nacional WP Fem DH 4a J      S.Feliu – CEM       Sant Feliu       10 – 19
  • 05  Liga Nacional WP Masc DH 4a J   Catalunya – CEM    Horta              8 – 12
  • 06  Lliga Cat WP Infantil Fem – B    CEM – Catalunya      R.Mendieta     11 – 7
  • 06  Lliga Cat WP Infantil Masc     Montjuïc A – CEM A     Z.Esportiva     4 – 13
  • 06  Lliga Cat WP Juvenil Fem              Rubí – CEM            Can Rosès       1 – 18
  • 06  Lliga Cat WP Benjamí B       CEM Fem – Mataró B      R.Mendieta     3 – 4
  • 06  Lliga Cat WP Benjamí B       CEM Fem – CNB B         R.Mendieta     4 – 2
  • 06  Lliga Cat WP Juvenil Masc 1-12       S.Feliu – CEM      Sant Feliu       19 – 11

Setmana 17-23 octubre

  • 19  Liga Nacional WP Masc  DH 1a J    CEM 6 – 7 Echeyde                     
  • 22  Lliga Cat WP Cadet Masc 1-12       CEM 13 – 5 S.Feliu           
  • 22  Liga Nacional WP Fem DH 2a J   Catalunya 6 – 12 CEM        
  • 22  Lliga Cat WP Aleví Fem             CEM 10 – 1 Horta                             
  • 22  Liga Nacional WP Masc DH 2a J       Rubí 10 – 13 CEM                                 
  • 22  Comp Cat Equips B Abs Masc    S.Adrià B 7 – 14 CEM B      
  • 23  Lliga Cat WP Juvenil Masc 1-12    CEM 7 – 11 Catalunya
  • 23  Lliga Cat WP Infantil Masc    CEM B 14 – 8 Terrassa B                      
  • 23  Lliga Cat WP Infantil Fem – B       CEM 19 – 9 Rubí                            
  • 23  Lliga Cat WP Juvenil Fem           CEM 9 – 5 Sabadell               
  • 23  Lliga Cat WP Infantil Masc     CEM A 16 – 1 S.Feliu A                      

ENLLAÇOS D’INTERÈS

WATERPOLO – NATACIÓ

PARTITS ABSOLUTS MASCULÍ i FEMENÍ EN DIRECTE

CEEB

CALENDARI COMPETICIÓ (COLOR VERD) NATACIÓ ARTÍSTICA

HORARIS D'INSTAL·LACIONS DEL 6 I 8 DE DESEMBRE 🔵🟢

Més informació ➡️
http://ow.ly/BEmQ50LUCs4

#CEMediterrani @sants_esports

Trof. Internacional de Natació Castelló, Etapa Grand Prix Nat. Espanya

Res. 1a jornada:
🥇Txell Domènech, 200 Bra.
🥈Carlos Ortiz, 400 Est.
🥈Àneu Ferrer, 100 Esq.
🥉Laura Amor, 100 Pap.
🥉Ander Arruabarrena, 400 Est.
🥉Relleu 4x100 lliures mixte

#CEMediterrani @sants_esports

MATCH DAY!
LLIGA NACIONAL - DIVISIÓ D'HONOR FEMENINA
@LEWaterpolo

@CEMediterrani vs @cnmataro

🗓 3 de Desembre
⏰ 12:45h
📍Mataró platja

#CEMediterrani #waterpolo @sants_esports

MATCH DAY!
LLIGA NACIONAL - DIVISIÓ D'HONOR MASCULINA
@LEWaterpolo

@CEMediterrani vs @CNsantandreu

🗓 3 de desembre
⏰ 12:00h
📍Josep Vallès
📺 https://clubesportiumediterrani.com/partits-en-streaming-3/

#CEMediterrani #waterpolo @sants_esports

Lens champions League women day 1 
Plebiscito Padova vs Sirens ASC Malta 
more pictures in https://esportframes.com/zona-clientes/plebiscito-padova-vs-sirens-asc-malta
#CEMediterrani #waterpolo @leneuropeanaquatics @estrelladamm @turbowp @aiguesbarcelona @sirensasc_waterpolo @lucmetropolewp @ftc_waterpolo @plebiscitopallanuoto

Load More...