Club Esportiu Mediterrani

Calendari de les competicions i resultats

Setmana del 23 al 29 de maig 

WATERPOLO

  • 27  Copa Federació WP Masc D.Honor CEM – Granollers Josep Vallès 20.45 h
  • 28  Lliga Catalana WP Aleví Masc 1-8 CEM A-S.Andreu R.Mendieta 09.00 h
  • 28  Lliga Catalana WP Aleví Masc B S.Andreu B-CEM B S.Andreu 15.30 h
  • 29  Lliga Catalana WP Juv Fem 1-2     CEM – Mataró Josep Vallès 09.00 h
  • 29  Lliga Catalana WP Inf Fem 1-8     Rubí –  CEM Can Rosès 09.00 h
  • 29  Lliga Catalana WP Inf Masc 1-8   CEM A – Sabadell R.Mendieta 09.00 h
  • 29  Lliga Catalana WP Benjamí B 5-6 Manresa B-CEM B Manresa 10.00 h
  • 29  Lliga Catalana WP Inf Masc B 1-4  CNB  B – CEM B N.Escullera 12.45 h
  • 29  Copa Catalana Natació Base Aleví Terrassa    09.30/16.00 h
  • 29  Lliga Catalana WP Benjamí A 1-2 S.Andreu A-CEM APere Serrat 17.00 h

NATACIÓ

  • 28  Copa Catalana Natació Infantil Terrassa    09.30/16.00 h
  • 28-29  Meeting Int de Canet – Mare Nostrum Canet

RESULTATS

Setmana del 16 al 22 de maig 

WATERPOLO

  • 19  Lliga Catalana WP Cadet Masc 1-8    Barneta – CEM   B.S.Sebastià   11 – 10
  • 19  Copa Federació WP Fem D.Honor   CEM – Catalunya  R.Mendieta     16 – 12
  • 19  Lliga Catalana WP Màster 1-6        CEM – Horta A       R.Mendieta     7 – 14
  • 20  Copa Federació WP Masc D.Honor  CEM – Catalunya Josep Vallès    10 – 8
  • 21  Lliga Catalana WP Aleví Masc 1-8  CEM A – Barneta  R.Mendieta     10 – 8
  • 21  Lliga Catalana WP Cadet Fem 1-8    Sabadell – CEM   Can Llong       10 – 6
  • 21  Lliga Catalana WP Aleví Fem – SF  S.Andreu – CEM   T.Vella            7 – 3
  • 22  Lliga Catalana WP Juvenil Masc 1-8   CEM – Mataró   Josep Vallès    10 – 10
  • 22  Lliga Catalana WP Inf Fem 1-8      S.Andreu – CEM     T.Vella            12 – 13
  • 22  Lliga Catalana WP Benjamí A 1-2 CEM A-S.Andreu AR.Mendieta    6 – 6
  • 22  Lliga Catalana WP Benjamí B 5-6 CEM B-Manresa B R.Mendieta     5 – 3
  • 22  Lliga Catalana WP Inf Masc 1-8      CNB – CEM A      N.Escullera     20 – 13
  • 22  Lliga Catalana WP Juv Fem 1-4     Sabadell – CEM       Can Llong       12 – 14

Setmana del 9 al 15 de maig 

WATERPOLO

  • 11  Lliga Catalana WP Juvenil Masc 1-8  Sabadell – CEM  Can Llong       13 – 10
  • 12  Copa Federació WP Fem D.Honor   Terrassa – CEM    Terrassa           8 – 12
  • 12  Copa Federació WP Masc D.Honor  Sant Feliu – CEM             Sant Feliu       9 – 18
  • 12  Lliga Catalana WP Màster 1-6      Catalunya – CEM     Can Todà        7 – 7
  • 14  Lliga Catalana WP Cadet Fem 1-8    CEM – Terrassa    R.Mendieta     10 – 11
  • 14  Lliga Catalana WP Aleví Masc 1-8  Sabadell – CEM A Can Llong       4 – 8
  • 14  Copa Federació WP Fem D.Honor      Rubí – CEM       Can Rosès       8 – 8
  • 14  Lliga Catalana WP Aleví Fem – SF  CEM – S.Andreu   R.Mendieta     8 – 8
  • 14  Lliga Catalana WP Aleví Masc B CEM B – Sabadell B R.Mendieta    7 – 4
  • 15  Lliga Catalana WP Juv Fem 1-4     CEM – Sabadell       Josep Vallès    8 – 9
  • 15  Lliga Catalana WP Inf Fem 1-8      CEM – Sabadell       R.Mendieta     13 – 13
  • 15  Lliga Catalana WP Inf Masc 1-8    Terrassa – CEM A   Terrassa           6 – 10

Setmana del 2 al 8 de maig 

WATERPOLO

  • 04  Lliga Catalana WP Cadet Fem 1-8      CEM 17 – 12 Horta         
  • 05  Lliga Catalana WP Màster 1-6         CEM 9 – 10 Rubí                
  • 06  Copa Federació WP Masc D.Honor     CEM 15 – 6 Rubí          
  • 07  Lliga Catalana WP Aleví Masc B   CEM B 7 – 3 Rubí B          
  • 07  Lliga Catalana WP Abs 2Div Masc   GEiEG 4 – 17 CEM B             
  • 08  Lliga Catalana WP Inf Fem 1-8      Terrassa 6 – 3 CEM                  
  • 08  Lliga Catalana WP Inf Masc 1-8    CEM A 17 – 5 S.Feliu          
  • 08  Lliga Catalana WP Inf Masc B    CEM B  7 – 18 Barneta B        

Setmana del 25 d’abril a l’1 de maig

ABRIL

  • 28  Lliga Catalana WP Juvenil Fem 1-6   CEM 10 – 11 Sabadell 
  • 29  Lliga Catalana WP Juvenil Masc 1-8   CEM 18 – 10 Rubí         
  • 29  Lliga Catalana WP Cadet Fem 1-8  S.Andreu 9 – 12 CEM 
  • 30  Lliga Catalana WP Aleví Masc 1-8   CEM A 3 – 14 CNB    
  • 30  Lliga Catalana WP Cadet Masc 1-8     CNB 17 – 11 CEM        
  • 30  Lliga Catalana WP Abs 2Div Masc  Badia B 4 – 14 CEM B           

MAIG

  • 01  Lliga Catalana WP Inf Masc 1-8     CEM A 8 – 13 CNB      
  • 01  Lliga Catalana WP Benjamí 1-6 B Barneta B 5 – 1 CEM B 
  • 01  Lliga Catalana WP Benjamí 1-6 B CEM B 0 – 9 Mataró B 
  • 01  Lliga Catalana WP Inf Fem 1-8      CEM 13 – 14 S.Andreu    
  • 01  Lliga Catalana WP Inf Masc B    CNB B 10 – 2 CEM B        

Setmana de l’18 al 24 d’abril

WATERPOLO 

  • 23  Lliga Catalana WP Cadet Masc 1-8  Catalunya 15 – 11 CEM         
  • 23  Lliga Catalana WP Aleví Masc B  CEM B 3 – 8 P.Nou B       
  • 23  Lliga Catalana WP Abs 2Div Masc   AESE 15 – 14 CEM B                
  • 24  Lliga Catalana WP Juvenil Masc 1-8  Barneta 15 – 8 CEM      
  • 24  Lliga Catalana WP Benjamí 1-6 A   CEM A – Rubí A        
  • 24  Lliga Catalana WP Benjamí 1-6 A  CEM A – Horta A       

NATACIÓ

                 

Setmana de l’11 al 17 d’abril

WATERPOLO 

  • 09-12  Camp España WP Infantil  Masculí Autonomías      Madrid M-86 
  • 09-12  Camp España WP Infantil  Femení Autonomías       Madrid M-86 
  • 14-15  Torneig WP Aleví 2022 Hellpolo                                   Badia
  • 14-17  8th BCNWP Under10                                                      N.Escullera

NATACIÓ

                           

Setmana del 4 al 10 d’abril

WATERPOLO 

  • 05  Lliga Catalana WP Juvenil Fem 1-6     Rubí 13 – 19 CEM          
  • 07  Liga Nacional WP Fem DH-P.Off  SF Sabadell  8 – 9 CEM  
  • 07  Lliga Catalana WP Màster           CEM 11 – 5  S.Andreu        
  • 09  Lliga Catalana WP Cadet Fem 1-8   Vallirana 5 – 18 CEM   
  • 09  Liga Nacional WP Fem DH-P.Off  SF CEM 11 – 12 Sabadell 
  • 09  Lliga Catalana WP Abs 2Div MascCreuGroga 8 – 13 CEM B    
  • 09  Lliga Catalana WP Cadet Masc 1-8    CEM 5 – 11 Terrassa  
  • 10  Lliga Catalana WP Benjamí 1-6 B CEM B 2 – 4 Barneta B      
  • 10  Lliga Catalana WP Benjamí 1-6 B CEM B 1 – 6 Mataró B  
  • 10  Liga Nacional WP Fem DH-P.Off  SF Sabadell 10 – 8 CEM  

NATACIÓ

                           

Setmana 28 de març al 3 d’abril

  • 1  Lliga Catalana WP Cadet Masc 1-8    Mataró 9 – 8 CEM 
  • 02  Lliga Catalana WP Inf Fem 1-8       CEM 19 – 4 Rubí 
  • 02  Lliga Catalana WP Aleví Masc B   CNB B 10 – 3 CEM B 
  • 02  Lliga Catalana WP Cadet Fem 1-8     Mataró 7 – 9 CEM 
  • 02  Lliga Catalana WP Abs 2Div MascCEMB 7 – 6 S.AndreuB 
  • 02  Lliga Catalana WP Aleví Masc 1-8  S.Andreu 6 – 2 CEM A 
  • 03  Lliga Catalana WP Inf Masc 1-8 Catalunya 10 – 14 CEM A 
  • 03  Lliga Catalana WP Juvenil Masc 1-8  S.Andreu 7 – 8 CEM 
  • 03  Lliga Catalana WP Inf Fem 1-8       CEM 10 – 9  Horta 

Setmana del 21 al 27 de març

WATERPOLO 

  • 23  Liga Nacional WP Fem DH 20a J         S.Andreu 9 – 12 CEM 
  • 24  Lliga Catalana WP Màster                     CEM – Terrassa           
  • 26  Lliga Catalana WP Cadet Fem 1-8        Barneta 8 – 13 CEM     
  • 26  Lliga Catalana WP Aleví Masc 1-8        CEM A 9 – 12 P.Nou      
  • 26  Lliga Catalana WP Cadet Masc 1-8       CEM 12 – 9 Rubí      
  • 26  Lliga Catalana WP Abs 2Div Masc        CEM B 12 – 9 AESE   
  • 26  Liga Nacional WP Fem DH 22a J          Terrassa 12  – 8 CEM      
  • 27  Lliga Catalana WP Juvenil Fem 1-6       Barneta 9 – 13 CEM    
  • 27  Lliga Catalana WP Inf Masc 1-8             CEM A 6 – 8 Barneta        
  • 27  Lliga Catalana WP Juvenil Masc 1-8     CEM 17 – 14  Barneta  
  • 27  Lliga Catalana WP Inf Fem 1-8                CEM 14 – 4 Mataró     

NATACIÓ MÀSTER

  • Trofeu Santa Eulàlia  open màster d’Andorra

                                                       

Setmana del 14 al 20 de març

WATERPOLO

  • 15  Liga Nacional WP Masc DH 21a J    CEM 15 – 4 Navarra        
  • 17  suspès – Lliga Catalana WP Màster           Mataró – CEM                      
  • 19  Lliga Catalana WP Cadet Fem 1-8    CEM 6 – 10 Mataró      
  • 19  Lliga Catalana WP Aleví Masc B    Rubí B 0 – 11 CEM B           
  • 19  Liga Nacional WP Masc DH 22a J    Echeyde 6 – 8 CEM         
  • 19  Liga Nacional WP Fem DH 21a J    CEM 23 – 5 Boadilla        
  • 20  Lliga Catalana WP Inf Fem 1-8     Catalunya 8 – 10 CEM            
  • 20  Lliga Catalana WP Benjamí 1-6 B Barneta B 4 – 4 CEM B 
  • 20  Lliga Catalana WP Benjamí 1-6 B CEM B 1 – 6 Mataró B  
  • 20  Lliga Catalana WP Juvenil Fem 1-6   CEM 6 – 6 Mataró    
  • 20  Lliga Catalana WP Inf Masc B    Mataró B 9 – 9 CEM B     
  • 20  Lliga Catalana WP Benjamí 1-6 A   Rubí A – CEM A   Can Rosès      
  • 20  Lliga Catalana WP Benjamí 1-6 A  Horta A – CEM A  Can Rosès      
  • 20  Lliga Catalana WP Aleví Masc 1-8  Terrassa 9 – 3 CEM A Terrassa           

NATACIÓ

  • 19  Lliga Clubs Benjamí 6a J / Lliga Clubs Preb 4a J          
  • 19-20  Trofeu CN Sabadell – Circuit Català                        
  • 19-20 3r Open Las Palmas – Grand Prix RFEN          
  • 20  Trofeu Primavera                                                             

Setmana del 7 al 13 de març

WATERPOLO

  • 09  Lliga Catalana WP Juvenil Fem 1-6     Mataró 14 – 9 CEM    
  • 09  Lliga Catalana WP Màster                     CEM 9 – 8 Premià              
  • 12  Lliga Catalana WP Cadet Masc 1-8      CEM 13 – 14 Sabadell    
  • 12  Lliga Catalana WP Abs 2Div Masc        CEM B 23 – 2  Figueres  
  • 13  Lliga Catalana WP Inf Masc 1-8            CEM A 9 – 4 Granollers       
  • 13  Lliga Catalana WP Juvenil Masc 1-8    Terrassa 12 – 10 CEM             

NATACIÓ

  • 10-11-12-13 XLI Camp España Natación Infantil Invierno       Cádiz
  • 11-12-13  Meeting Internacional de Edimburgo                        Edimburgo

NATACIÓ AMB ALETES

  • 12-13  Camp España Autonomías Natación Aletas              Elx

Setmana del 28 de febrer al 6 de març

WATERPOLO

  • 03  Lliga Catalana WP Màster                        S.Adrià 11 – 9 CEM           
  • 05  Lliga Catalana WP Cadet Fem 1-8          CEM 13 – 8 Sabadell         
  • 05  Lliga Catalana WP Aleví Masc 1-8          Barneta 4 – 7  CEM A     
  • 05  Liga Nacional WP Fem DH 19a J            CEM 6 – 8 Mataró       
  • 05  Lliga Catalana WP Aleví Masc B             CEM B 15 – 0 Premià B       
  • 05  Liga Nacional WP Masc DH 20a J          Terrassa 15 – 10 CEM              
  • 06  Lliga Catalana WP Inf Masc B                 CEM B 20 – 9 Premià B          
  • 06  Lliga Catalana WP Juvenil Masc 1-8      CEM 10 – 10 Terrassa       
  • 06  Lliga Catalana WP Juvenil Fem 1-6        Sabadell 8 – 6 CEM         

NATACIÓ

  • 03-04-05-06  Camp España Open Natación Máster Inv       Pontevedra

NATACIÓ AMB ALETES

  • 4a jornada de Lliga Catalana de natació amb aletes – St. Feliu Guíxols

NATACIÓ ARTÍSTICA

SETMANA DEL 24 AL 27 DE FEBRER

WATERPOLO

  • 24  Lliga Catalana WP Màster                   Horta B 7 – 11 CEM                         
  • 26  Lliga Catalana WP Aleví Masc 1-8     CEM A  12 – 4 Martorell   
  • 26  Liga Nacional WP Masc DH 19a J     CEM 13 – 9  S.Andreu    
  • 26  Liga Nacional WP Fem DH 18a J       Catalunya 11 – 15 CEM      
  • 26  Lliga Catalana WP Cadet Masc 1-8    CEM 10 – 14 Barneta    
  • 26  Lliga Catalana WP Cadet Fem 1-8      Horta 14 -11 CEM               
  • 26  Lliga Catalana WP Aleví Fem              CEM 8 – 9 S.Andreu      
  • 26  Lliga Catalana WP Aleví Masc B        Mataró B 2 – 14 CEM B 
  • 27  Lliga Catalana WP Juvenil Masc 1-8   CEM 9 – 17 CNB     
  • 27  Lliga Catalana WP Inf Masc 1-8          Sabadell 7 – 7 CEM A     
  • 27  Lliga Catalana WP Inf Fem 1-8            CEM 6 – 9 Terrassa      
  • 27  Lliga Catalana WP Juvenil Fem 1-6    CEM 16 – 5 Rubí 
  • 27  Lliga Catalana WP Benjamí 1-6 A       CEM A 6 – 1 Horta A   
  • 27  Lliga Catalana WP Benjamí 1-6  A      CEM A 5 – 0 Rubí A         

NATACIÓ

  • 25-26-27  VIII Camp España Autonomies Nat – Alevín      Vélez-Málaga

KARATE

SETMANA DEL 17 AL 20 DE FEBRER

WATERPOLO

  • 17  Lliga Catalana WP Màster                   CEM 10 – 9 Catalunya        
  • 19  Lliga Catalana WP Aleví Masc 1-8     CEM A 8 – 1 Sabadell        
  • 19  Liga Nacional WP Fem DH 17a J       CEM 12 – 6 Rubí            
  • 19  Liga Nacional WP Masc DH 18a J      CEM 6 – 12 Sabadell        
  • 19  Lliga Catalana WP Abs 2Div Masc     CEM B 15 – 8 Banyoles     
  • 19  Lliga Catalana WP Aleví Fem               Mataró 2 – 12 CEM                  
  • 19  Lliga Catalana WP Cadet Masc 1-8    CEM 2 – 15 CNB        
  • 20  Lliga Catalana WP Inf Masc B             CEM B 14 – 10 Terrassa B      
  • 20  Lliga Catalana WP Inf Fem 1-8            Sabadell 8 – 10 CEM           
  • 20  Lliga Catalana WP Juvenil Masc 1-8  Mataró 17 – 9 CEM      
  • 20  Lliga Catalana WP Juvenil Fem 1-6    CEM 9 – 5 Barneta      
  • 20  Lliga Catalana WP Inf Masc 1-8          CEM A 7 – 6 Terrassa     
  • 20  Lliga Catalana WP Aleví Fem              CEM 11 – 1 Barneta            

SETMANA DEL 7 AL 13 DE FEBRER

WATERPOLO

  • 09  Liga Nacional WP Masc DH 14a J       CEM 10 – 7 Canoe        
  • 10  Lliga Catalana WP Màster                     Molins 7 – 12 CEM                  
  • 11  Copa de la Reina WP Fem – QF             S.Andreu 5 – 6 CEM             
  • 11  Copa de la Reina WP Fem – SF             CEM  8 – 11 Mataró         
  • 12  Lliga Catalana WP Cadet Fem 1-8      CEM 12 – 11 S.Andreu     
  • 12  Lliga Catalana WP Aleví Fem                Sabadell 5 – 7 CEM                
  • 12  Lliga Catalana WP Aleví Masc 1-8       CNB 13 – 2 CEM A           
  • 12  Lliga Catalana WP Cadet Masc 1-8    CEM 4 – 10 Mataró    
  • 12  Lliga Catalana WP Aleví Masc B         CEM B 10 – 4 Terrassa B      
  • 12  Liga Nacional WP Masc DH 17a J       Rubí 8 – 10 CEM                 
  • 13  Lliga Catalana WP Juvenil Masc 1-8  CEM 8 – 16 Sabadell      
  • 13  Lliga Catalana WP Aleví Masc 1-8       Martorell 2 – 7 CEM A          

NATACIÓ

NATACIÓ AMB ALETES

4-6 FEBRER

NATACIÓ AMB ALETES

KARATE

NATACIÓ ARTÍSTICA

WATERPOLO   

  • 04  Copa del Rey WP Masc – QF                  Sabadell 15 – 6 CEM                 
  • 05  Lliga Catalana WP Aleví Masc B           CEM B  5 – 4  S.Andreu B      
  • 05  Liga Nacional WP Fem DH 16a J           Barneta 5 – 13 CEM       
  • 05  Lliga Catalana WP Abs 2Div Masc        CEM B 14 – 8 Caldes      
  • 05  Lliga Catalana WP Cadet Masc 1-8       CEM 13 – 10 Catalunya     
  • 05  Lliga Catalana WP Cadet Fem 1-8          Terrassa 7 – 9 CEM               
  • 06  Lliga Catalana WP Inf Masc B                 S.Feliu B 6 – 10 CEM B         
  • 06  Lliga Catalana WP Inf Fem 1-8                Horta 9 – 7 CEM                     
  • 06  Lliga Catalana WP Inf Masc 1-8              S.Feliu A 6 – 11 CEM A          
  • 06  Lliga Catalana WP Juvenil Fem 1-6        Terrassa 5 – 7 CEM            

26-30 GENER         

  • 26  Liga Nacional WP Masc DH 13a J         CNB 12–7 CEM                          
  • 29  Liga Nacional WP Fem DH 15a J          CEM 16–6 Sant Feliu       
  • 29  Liga Nacional WP Masc DH 16a J        CEM 12–6 Catalunya              
  • 29  Lliga Catalana WP Cadet Masc 1-8       Terrassa 17–7 CEM            
  • 30  Lliga Catalana WP Inf Masc B                CEM B 8–9 Sabadell B 

20-23 GENER         

  • 22  Lliga Catalana WP Cadet Masc 1-8            Rubí 9–13 CEM           
  • 22  Liga Nacional WP Masc DH 15a J              Barneta 11–6 CEM       
  • 22  Liga Nacional WP Fem DH 14a J                Escuela 9–25 CEM    
  • 22  Lliga Catalana WP Abs 2Div Masc             Caldes 7–10 CEM B  
  • 23  Lliga Catalana WP Juvenil Masc 1-8          CNB 17–8 CEM       

13-16 GENER 

  • 13  Lliga Catalana WP Màster                     CEM 12-5 Badia                 
  • 15  Lliga Catalana WP Cadet Fem 1-8        CEM 19-9 Barneta          
  • 15  Lliga Catalana WP Aleví Fem                 Molins 2-15 CEM                       
  • 15  Lliga Catalana WP Inf Masc 1-8            Barneta 17-3 CEM A        
  • 15  Lliga Catalana WP Abs 2Div Masc        CEM B 21-5 Picornell     
  • 15  Liga Nacional WP Fem DH 13a J          Concepción 6-20 CEM   
  • 16  Lliga Catalana WP Juvenil Masc 1-8    CEM 11-8 S.Andreu    
  • 16  Lliga Catalana WP Inf Masc B               CEM B 3-11 CNB B            
  • 16  Lliga Catalana WP Juvenil Fem 1-6      CEM 7-8 Terrassa       
  • 16  Lliga Catalana WP Inf Masc 1-8            CEM A 13-13 Catalunya   

ENLLAÇOS D’INTERÈS

WATERPOLO – NATACIÓ

CEEB

CALENDARI COMPETICIÓ (COLOR VERD) NATACIÓ ARTÍSTICA 2021-2022

El Club Esportiu Mediterrani estarà present al pròxim Firentitats que se celebrarà a Sants el pròxim DISSABTE 28 de maig d’11 a 19.30 h.

Més informació ➡️ https://clubesportiumediterrani.com/firentitats-2022-el-ce-mediterrani-present/

#CEMediterrani #Firentitas #santsmontjuïc

Els esportistes màsters de natació artística del Club han participat en l’Open màster de natació artística disputat a Suïssa.

Resultats ➡️ https://clubesportiumediterrani.com/open-master-natacio-artistica-a-suissa/

#CEM #natacióartística

EL BUS DE LA SANG – VINE A DONAR SANG!!
El pròxim dissabte 11 de juny torna la jornada del Bus de la Sang.

Hi haurà diferents activitats, carpes, animació, i podràs donar sang!

Més informació: https://clubesportiumediterrani.com/bus-de-la-sang-vine-a-donar-sang-2022/

#CEMediterrani #busdelasang #donarsang

🔵🟢 Resultats dels nostres nedadors al Circuit Català de Trofeus celebrat aquest cap de setmana.

Txell Domènech: 3a 200 braça + 2a en 50 braça.
Genis Armengol: 3r en 200 braça

Inés Laurent : 3a en 50 lliures i 2a en 50 papallona.

#CEMediterrani #natació

3
Load More...